Jaunogres vidusskolas izlaiduma svētki

Jaunogres vidusskolā 20. un 21. jūnijā 2024.g. izlaidumu svinēja skolas 12. un 9.klašu absolventi. Šogad vidusskolu absolvēja 18 audzēkņi un pamatskolu 61 skolēns.
Sen zināms, ka skolai ir savs īpašais kalendārs, kur svarīgākie datumi ir septembrī, maijā un jūnijā, kuriem iekritis tas liktenis mūžīgi  sveikt un atkal pavadīt. Satikt- naivus un  līksmus… Pavadīt – izaugušus, gudrākus mazliet skumjus.
Absolventi, izšķiroties par tālāko ceļu, atceraties iet pa dzīvi droši, pārliecināti  un godīgi. Tā, kā jūs Jaunogres vidusskola mācīja.
Un  kādreiz, šķirstot izlaiduma albumus ar savām skolas fotogrāfijām, jūs atcerēsieties pedagogus, kuri bija ar jums visus šos gadus, un savus skolas draugus.
Lai šīs gaišās atmiņas silda jūsu sirdi visu garo mūžu!
Lai katra jauna diena nes Jums jaunas iespējas un jaunus piedzīvojumus!
Lai izlaidums ir tikai pirmais solis ceļā uz lieliskām sasniegumu virsotnēm!
Vidusskolas absolventi saņēma apbalvojumus:
Artūram Dzenim tika piešķirta zelta skolas medaļa par izciliem mācību sasniegumiem, Artūrs tika apbalvots ar Ministru prezidentes E.Siļinas atzinību rakstu par izcilām mācību sekmēm, kā arī ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Finanšu ministrijas Pateicību simtgades izcilniekam un naudas prēmiju.
Tatjanai  Čerņavskai tiek piešķirta zelta skolas medaļa par teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem.
Jekaterinai Stepanovai tika piešķirta zelta skolas medaļa par teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, un no Ogres novada pašvaldības domes Jekaterina saņēma goda rakstu “Gada absolvents” un balvu par augstiem sasniegumiem mācībās. Jekaterina tika apbalvota ar Jaunogres vidusskolas Atzinību rakstu par  aktīvu darbu skolēnu pašpārvaldē,  iesaistīšanos dažādos izglītības projektos un skolas vides uzlabošanu
Dmitrijs Stepanovs tika apbalvots ar Jaunogres vidusskolas Atzinību rakstu par  aktīvu darbu skolēnu pašpārvaldē, tās veiksmīgu vadīšanu, iesaistīšanos dažādos izglītības projektos un skolas vides uzlabošanu.
Jaroslavam Monastirskim tika piešķirta zelta skolas medaļa par izciliem mācību sasniegumiem, un viņš tika apbalvots ar Jaunogres vidusskolas Atzinību rakstu par  aktīvu darbu skolēnu pašpārvaldē,  iesaistīšanos dažādos izglītības projektos un skolas vides uzlabošanu.
Annai Petrovskai tika piešķirta zelta skolas medaļu par teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem.
Anastasija Majevska saņēma Jaunogres vidusskolas Atzinību rakstu par aktīvu darbu skolēnu pašpārvaldē, iesaistīšanos dažādos izglītības projektos un skolas vides uzlabošanu.

9.klašu absolventi arī saņēma apbalvojumus:
Ar skolas Atzinību rakstu par izcilām zināšanām un ar Ogres novada pašvaldības Goda rakstu nominācijā Gada absolvents tika apbalvotas 9.c klases skolnieces –  Viktorija Berjoza, Karīna Ignatjeva un Kira Platonova.
Ar skolas Atzinību rakstu par teicamām un izcilām zināšanām tika apbalvoti:
no 9.a klases skolnieks Vladimirs Kuzņecovs;
no 9.c klases skolniece Alīna Mamajeva;
no 9.c klases skolniece Marianna Mihailova.

Ar skolas Atzinību rakstu par labām, teicamām un izcilām zināšanām tika apbalvoti:
no 9.a klases skolnieks Topraks Mihails;
no 9.a klases skolnieks  Ponomarjovs Daniils;
no 9.a klases skolnieks  Minkevičus Vladislavs;
no 9.a klases skolnieks Lisenoks Aleksejs;
no 9.b klases skolniece Iskra Anastasija;
no 9.b klases skolniece Mihaļkova Darja.
 
Mīļie absolventi!
Sirsnīgi sveicam skolas izlaidumā!
Šie ir Jūsu uzkrāto zināšanu, neatlaidības un panākumu svētki!
Lai prieks par sasniegto iedvesmo mērķtiecīgi doties tālāk un piepildīt savas dzīves svarīgākās ieceres!


© 2024 Jaunogres vidusskola – izstrāde verpejs.lv