L A B I N I E K U   F O R U M S

31.maijā mēs godinājām pašus talantīgākos skolēnus, visus tos, ar kuriem mūsu skola var lepoties, kuri mūsu skolas dzīvi padara interesantāku, krāšņāku un priecīgāku.
Apbalvošanas ceremoniju atklāja skolas direktors Aleksandrs Horuženko, kurš apsveica skolēnus ar teicamiem panākumiem un novēlēja skolēniem neapstāties pie sasniegtā un vēl ne reizi vien saņemt pelnītos apbalvojumus.
Visus foruma dalībniekus sveica 1.-4. klašu skolēnu koris Irinas Baravikovas vadībā, 4.a klases skolniece Darina Rovedere ar dziesmu “Kometa” un Ogres novada skatuves runas konkursa laureāte, 1.pakāpes diploma ieguvēja, 3.b klases skolniece Polina Roguļska.
Balvas atrada savus varoņus, skanēja to bērnu vārdi, kuri dara godu savai skolai, skolotājiem, kuru darbs un talants  palīdzēja atklāt jaunus talantus. Kas tad jūs sagaida tālāk? Tālāk – jautrības un saules pilns vasaras brīvlaiks, un tad mācības, jaunas olimpiādes un konkursi, tātad arī jauni panākumi un uzvaras. Uz  tikšanos šajā zālē pēc gada!


© 2024 Jaunogres vidusskola – izstrāde verpejs.lv