Tikšanās ar absolventiem “Mans karjeras ceļš”

10.novembrī priecājāmies satikt mūsu skolas un Krievijas Teātra mākslas institūta absolventu Ņikitu Binderi. Aktu zālē sapulcējās 11.-12. kl. skolēni unjaunāko klašu  skolēni, kuriem ir interese par teātri. Ņikita stāstīja par studijām, savu studentu dzīvi un aktieru iespējām mūsdienās. Skolēnus aizrāva Ņikitas eksāmenu video priekšnesumi.

15.februārī notika vēl viena interesanta tikšanās ar mūsu skolas absolventu un IT speciālistu Vasiliju Sergejevu. 11.-12.klašu skolēni uzzināja par izglītības iespējām LLU (tagad LBTU), TSI, iepazinās ar studiju programmām un profesijām, kas irsaistītas ar programminženieriju.Vasilijs pastāstīja par uzņēmumu AS „ Mapon” ( kurā pašlaik strādā), tā darbību un nepieciešamajām cilvēciskajām un profesionālajām kvalitātēm, lai nodrošinātu augstvērtīgu produktu, kurš šobrīd ir plaši pieprasīts pasaulē.

Galvenās atziņas, kuras tika iegūtas šajās divās tikšanās:

– Viss ir iespējams, nevajag baidīties. Jāmāk izkāpt no komforta zonas.

– Jābūt aktīviem, jāpiedalās dažādos projektos un jāatbalsta visdažādākās iniciatīvas.

– Jāmācās, jāmācās un vēlreiz jāmācās, arī patstāvīgi.

Nākamās tikšanās reizes plānotas aprīlī un maijā.

Pedagogs- karjeras konsultants

Kira Miļča


© 2024 Jaunogres vidusskola – izstrāde verpejs.lv