Sporta panākumi

Mūsu skolas skolēni un skolotāji piedalījās virtuālajās sporta sacensībās “Ziemas festivāls 2022”.  Šī gada sacensību formāts paredzēja –  katram skolēnam Ziemas festivāla laikā individuāli veikt pēc iespējas garāku attālumu brīvi izvēlētā apvidū, sacenošoties ziemas un ziemā pieejamos sporta veidos. Uzvarētājus noteica pēc katra dalībnieka veiktās distances garuma, kas jāfiksē viedierīcē un tās GPS. Lai piedalītos, skolēni savas aktivitātes nedēļas garumā krāja  kādā no izvēlētajiem Festivāla sporta veidiem – skriešanā, iešanā, kalnu slēpošanā, snovbordā vai distanču slēpošanā. Uzvarētāji tika noteikti starp skolām, starp visiem skolēniem katrā Ziemas festivāla sporta veidā atsevišķi, kā arī starp skolēniem katrā skolā.
Mūsu skola ieguva 76. vietu ( kopā piedalījās 165 skolas).
Skolas uzvarētāji starp mūsu skolas skolēniem:
1.vieta – Artjoms Fjodorovs 12.a klase un Adriana Puncule 12.a klase
2.vieta –  Rihards Naumovs 7.a klase un Angelīna Bindere 11.a klase
3.vieta – Daniils Ponomarjovs 7.a klase un Vladlena Klimova 10.a klase
Skolotāju vidū uzvarēja:
1.vieta – Laura Lārmane
2.vieta – Agnese Šimanovska
3. vieta – Rimma Ivančenko
4.vieta – Vija Ziemele
Arī mūsu skolēni piedalījās Ogres novada konkursā “Lecīgākais skolēns” un ieguva teicamus rezultātus –
10.-12. klašu grupā:
1.vieta  –  Artjoms Fjodorovs 12.a klase un Adriana Puncule 12.a klase
3.vieta – Angelīna Bindere 11.a klase
Apsveicam uzvarētājus, novēlām jaunus mērķus un sasniedzamos rezultātus!


© 2023 Jaunogres vidusskola – izstrāde verpejs.lv